Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Lublinie

7 dni w tygodniu

szyna cpm
sprzet rehabilitacyjny

SZYNY REHABILITACYJNE CPM

Zmotoryzowana szyna CPM ruchowa przeznaczona do ciągłej, biernej mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego.

Zapewniamy pomoc w rehabilitacji najwyższą jakością szyn CPM. Dzięki naszym urządzeniom poprawisz sprawność mięśni, więzadeł oraz stawów i wrócisz do sprawności fizycznej bez wychodzenia z domu. Wypożyczamy na terenie województwa lubelskiego i okolic. Im dłużej wynajmujesz, tym większa zniżka! Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zaoszczędź jeszcze więcej przy dłuższych okresach wynajmu.

WSKAZANIA DO REHABILITACJI PRZY POMOCY SZYNY CPM

NASZE SZYNY

Ceny wynajmu szyn rehabilitacyjnych CPM (Ortoflex L2 i Artromot K1)

Okres wynajmu

Cena

1 dzień

25 zł

2 tygodnie

350 zł

3 tygodnie

525 zł

4 tygodnie

700 zł

Cena obejmuje:

Bezpłatny dowóz do domu (bezpłatny dowóz w promieniu do 50 km od naszej lokalizacji. Dla odległości powyżej 50 km, dopłata zostanie ustalona indywidualnie.)
–  Instruktaż co do obsługi sprzętu
Odbiór po zakończeniu rehabilitacji (bezpłatny odbiór w promieniu do 50 km od naszej lokalizacji. Dla odległości powyżej 50 km, dopłata zostanie ustalona indywidualnie.)

OrtoFlex L2 szyna rehabilitacyjna wypożyczenie Lublin

Urządzenie posiada udoskonalony system sterowania obsługiwany przez ekran dotykowy oraz nowy precyzyjny układ napędowy. OrtoFlex L2 jest to zmotoryzowana szyna ruchowa przeznaczona do ciągłej biernej mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego (CPM Continuos Passive Motion).  Stanowi doskonałe uzupełnienie procesu usprawniania w warunkach szpitalnych,  jak również w trakcie samodzielnej rehabilitacji w warunkach domowych

Działanie i zastosowanie

Parametry urządzenia

Parametry urządzenia

Artromot K1 szyna rehabilitacyjna wypożyczenie Lublin

Rehabilitacja z pomocą szyn CPM stanowi doskonałe uzupełnienie procesu rehabilitacji po wielu zabiegach operacyjnych czy długotrwałym unieruchomieniu np. w gipsie. 

Szyna CPM ma zastosowanie w przypadkach

Wymiary

Parametry urządzenia

Scroll to Top